Тимошенко збирає Майдан

04.01.2011, 12:49
Тимошенко збирає Майдан - Фото
1ff2b37a917b9aacafb7b577c6ae6c8f.jpg

Лідер БЮТ закликає всіх українців вийти на Майдан Незалежності 22 січня. "Я хочу закликати усіх людей доброї волі відсвяткувати День Соборності, день еднання на тому месці, де ми завжди з вами збиралися - це Майдан", - заявила Ю.Тимошенко

Тимошенко збирає Майдан
Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликає відсвяткувати День Соборності України на Майдані Незалежності 22 січня. Про це вона заявила, виходячи із засідання Київського Апеляційного суду стосовно запобіжного заходу для экс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценко.

"Я хотіла б зараз звернутися до всієї країни. Ви знаєте, що як на сході, так і на заході, як на півдні, так и на півночі сьогодні усі люди за кого і на яких виборах вони не голосували - сьогодні вони всі страждають однаково: страждають від несвободі, безправ'я, принижень, кримінального засилля, від несправедливості", - наводить слова Ю.Тимошенко кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Саме тому історія нашої держави знає, що у вкрай важкі часи у українського народу знаходились дух и воля для об'єднання. Тому я хочу всім нагадати, що 22 січня в Україні ми святкуємо одне із найбільших и важливих свят - День Соборності, день єднання. Тому 22 січня і я сподіваюсь, що мене підтримають присутні тут політики, я хочу закликати всіх людей доброї волі відсвяткувати День Соборності, день єднання на тому місті, де ми завжди з вами збирались - це Майдан", - сказала вона.

Ю.Тимошенко підкреслили, що закликає усіх зібратися не тільки для того, щоб продемонструвати єдність, але и для того, щоб "об'єднати нашу силу, щоб ми були здатні діяти разом, здатні разом формувати наші плани и втілювати їх у життя".

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>

Ірина ШЕВЧЕНКО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы