RU

Тимошенко заявляє, що обвинувачення не містить доказів

07.09.2011, 10:46
Тимошенко заявляє, що обвинувачення не містить доказів - Фото
1189c5f9f70587030b6be549632819fb.jpg

Тимошенко заявляє, що обвинувачення не містить доказів

Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко в Печерському суді Києва заявила, що в ході судового процесу ніхто так і не зміг сформулювати, в чому саме її звинувачують. Про це вона заявила сьогодні в суді, даючи свідчення у справі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, спочатку Тимошенко почала говорити про правові порушення в ході розслідування кримінальної справи та її передачі в суд. Кірєєв зупинив її, зазначивши, що їй надано право дати свідчення у справі, а вона говорить про дії слідчого.

"Я якраз і даю свідчення у справі", - сказала вона і продовжила: "Обвинувальний висновок не містить будь-яких даних і доказів про здійснення порушення закону, не кажучи вже про злочин".

Зі слів Тимошенко, обвинувачення у цій справі повинно показати явність виходу нею за межі наданих повноважень. "А видача доручення прем'єр-міністром не може бути розцінено як таке перевищення", - наголосила вона.

Тимошенко зазначила, що в ході судового процесу ніхто так і не міг чітко пояснити, в чому полягає обвинувачення стосовно неї.

"Я розумію суть обвинувачення як те, що ГПУ мене звинувачує в тому, що я одноосібно затвердила директиви, які повинні були бути затверджені Кабінетом міністрів як колегіальним органом. Я так розумію, що це все, тому більше я ні про що говорити тут не буду", - сказала вона.

Зі слів екс-прем'єра, вона зобов'язана доводити свою невинуватість. "Це прокуратура повинна була надати докази того, що надання директив суб'єкту господарювання Нафтогаз України - це виняткова прерогатива уряду", - пояснила вона.

Тимошенко послалася на закон про Кабінет міністрів, згідно з яким уряд не має повноважень давати розпорядження суб'єктам господарювання.

Кірєєв знову зробив їй зауваження, указавши, що вона не свідчить у справі, а наводить норми законодавства, цитує документи. "Якщо у вас є свідчення у справі, прошу", - сказав суддя.

У свою чергу, Тимошенко зазначила, що вона говорить те, що вважає важливим, і цитує норми законів для того, щоб співставити їх зі своїми діями.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини