RU

Тимошенко заявляє про злочин з боку ГПУ: Це вже навіть не НКВС

26.08.2011, 17:11
Тимошенко заявляє про злочин з боку ГПУ: Це вже навіть не НКВС - Фото
376dc24302602cba6aafa0cdbac71377.jpg

Тимошенко заявляє про злочин з боку ГПУ: Це вже навіть не НКВС

Колишній прем'єр-міністр України, лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко заявляє про злочин з боку слідчого з особливо важливих справ Генеральної прокуратури Олександра Нечвоглода, який віддав протиправні розпорядження про проведення стеження за нею. Про це Тимошенко сказала на сьогоднішньому засіданні в Печерському суді.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко зазначила, що в матеріалах справи, які зачитує Кірєєв, вказано, що Нечвоглод віддав розпорядження СБУ стежити за нею, прослуховувати телефонні розмови "з метою з'ясування злочинних зв'язків і причетності до здійснення інших злочинів".

Екс-прем'єр акцентувала, що жодних правових підстав для цього у слідчого не було.

Тимошенко також наголосила, що Нечвоглод дав розпорядження СБУ збирати інформацію про стан її здоров'я. "Така людина не має права працювати в правоохоронних органах. Це вже навіть не НКВС", - сказала вона.

Зі слів Тимошенко, в таких діях Нечвоглода є склад злочину, а суддя, ознайомившись з цими матеріалами, повинен закрити кримінальну справу стосовно неї. "Ця справа свідчить про те, що зараз 37-й рік", - сказала вона, за що отримала чергове зауваження від судді.

Справа Тимошенко: всі новини>>>
Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини