RU

Тимошенко заявляє про координацію дій України та Польщі щодо підготовки до Євро-2012

16.07.2008, 11:09

Україна та Польща повністю скоординували дії стосовно підготовки до Євро-2012. Про це заявила Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, глава уряду зауважила, що міністри, які були у складі урядової делегації у Польщі, особисто переконалися, що контакт між Україною та Польщею у контексті підготовки до Євро-2012 налагоджено.

За словами Прем'єр-міністра, українська та польська сторони обговорили низку проблем, що стосуються підготовки до проведення Чемпіонату Європи з футболу, починаючи зі спільної методології співробітництва з УЄФА та закінчуючи діяльністю усіх робочих груп, які працюватимуть між державами. "Я можу точно сказати, що повну координацію між Україною та Польщею з підготовки до Євро-2012 встановлено", - наголосила Ю. Тимошенко. Також вона зауважила, що кілька інфраструктурних об'єктів для Євро-2012 Україна та Польща мають намір готувати спільно. Зокрема, це траса Львів-Краків, облаштування митних переходів.

Прем'єр-міністр зазначила, що наступне засідання комітету з підготовки до Євро-2012 відбудеться 15 вересня. На засіданні комітет має намір розглянути підсумки співпраці України та Польщі в рамках підготовки до Євро-2012.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини