RU

Тимошенко заявила, що влада давить на її захисників

02.08.2011, 09:40
Тимошенко заявила, що влада давить на її захисників - Фото
41856204f7ac7519f5b500cb729534ca.jpg

Тимошенко заявила, що влада давить на її захисників

Лідер партії Батьківщина, екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що влада чинить тиск на всіх захисників, що брали участь в судовому процесі по газових угодах 2009 року.

"Ви знаєте, що зараз Микола Сірий, якому також дали дві доби на ознайомлення зі справою і який був вимушений піти з цього процесу, оскільки він не може займатися профанацією і діяти непрофесійно, зараз проти нього почався терор. Зараз підіймають його дисертацію за 1991 рік і намагаються довести, що він займався плагіатом. Тобто йде прямий удар по кожному моєму захиснику. Причому удар з незаконним використанням силових структур", - сказала Тимошенко, яку цитує її офіційний сайт.

Вона також нагадала, що стосовно її захисника Миколи Титаренка кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури порушила дисциплінарне провадження з метою позбавлення адвокатського посвідчення. "Кожного адвоката намагаються залякати... І зараз Микола Миколайович Титаренко за те, що він не зміг ознайомитися з справою внаслідок того, що йому суддя не дав часу, його зараз позбавляють адвокатського посвідчення", - додала екс-прем'єр.

Крім того, Тимошенко повідомила, що позбавлення посвідчення загрожує і Олександру Плахотнюку, і Миколі Сірому. "Так само звернулися за позбавленням адвокатського посвідчення і до Плахотнюка, і до Миколи Івановича Сірого", - нагадала вона.

"Тобто людей репресують, адвокатів репресують, їх примушують робити те, що вони не здатні робити, і за це їх дуже жорстоко карають - за те, що вони не вчиняють протизаконно", - резюмувала Тимошенко.

Нагадаємо, новий адвокат Тимошенко Юрій Сухов не знає, чи відбудеться судове засідання у справі Тимошенко в четвер, оскільки у нього на цей самий день призначено судове засідання, в якому він виступає адвокатом Анатолія Макаренка. Адвокат не виключає, що одне із засідань буде перенесено.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини