RU

Тимошенко заявила, що учасники голодовки під ЦВК шпиталізовані

15.10.2010, 09:45
Тимошенко заявила, що учасники голодовки під ЦВК шпиталізовані - Фото
44ef5ae8c6dd7164052690f3fd12da31.jpg

Тимошенко заявила, що учасники голодовки під ЦВК шпиталізовані

Усі учасники акції голодовки під стінами Центральної виборчої комісії (ЦВК) були шпиталізовані через погіршення стану здоров'я. Про це на прес-конференції в Рівненській області заявила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, Ю.Тимошенко зазначила: "Сьогодні (14 жовтня, - ред.) я знову звернулася з проханням припинити голодовку, оскільки це може завершитися трагічно для їхнього життя і здоров'я, і сьогодні ми їх відвезли у лікарню. За 10 днів акції не було жодного представника від влади, який би прийшов і хоч би що-небудь у цих людей спитав. Ось така мораль".

До того ж лідер партії нагадала, що активісти Київської і Львівської обласних партійних організацій оголосили голодовку на знак протесту проти втручання влади в діяльність політичних партій. "У 5 областях партію "Батьківщина" не просто позбавили права бути блоком і об'єднувати демократичні сили, а позбавили ще й назви "Батьківщина". Безпрецедентна технологія, коли збирається десяток регіоналов, реєструють відділення партії "Батьківщина", вибирають собі керівника, віддають у Міністерство юстиції без всяких процедур, передбачених законом або статутом. Мін'юст видає свідоцтво про реєстрацію, а Міністерство внутрішніх справ видає їм дублікат печатки, і вони починають існувати паралельно з міською, районною партійною організацією "Батьківщини" - мають нашу назву. І що цікаво - висувають замість нашої партії кандидатів у депутати", - повідомила вона.

Зокрема Ю.Тимошенко уточнила, що тільки у Київській області Партія регіонів утворила 26 районних, міських, а також обласних організацій псевдо- "Батьківщини". "І списки складені в Адміністрації Президента Януковича Льовочкіним та іншими, і сьогодні члени Партії регіонів йдуть за нашими списками, а наші списки не прийняли, не зареєстрували, і люди сьогодні - у Київській, у місті Тернополі, у Львівській, Кіровоградській і Луганській областях - позбавлені навіть можливості голосувати за нашу партію", - зазначила лідер партії "Батьківщина".

Нагадаємо, раніше активісти БЮТ припинили голодовку під стінами Центральної виборчої комісії.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Батьківщина": довідка та добірка новин>>>
Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини