Тимошенко заявила, що учасники голодовки під ЦВК шпиталізовані

15.10.2010, 09:45
Тимошенко заявила, що учасники голодовки під ЦВК шпиталізовані - Фото
44ef5ae8c6dd7164052690f3fd12da31.jpg

Також Ю.Тимошенко нагадала, що активісти Київської і Львівської обласних партійних організацій оголосили голодовку на знак протесту проти втручання влади в діяльність політичних партій

Тимошенко заявила, що учасники голодовки під ЦВК шпиталізовані

Усі учасники акції голодовки під стінами Центральної виборчої комісії (ЦВК) були шпиталізовані через погіршення стану здоров'я. Про це на прес-конференції в Рівненській області заявила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, Ю.Тимошенко зазначила: "Сьогодні (14 жовтня, - ред.) я знову звернулася з проханням припинити голодовку, оскільки це може завершитися трагічно для їхнього життя і здоров'я, і сьогодні ми їх відвезли у лікарню. За 10 днів акції не було жодного представника від влади, який би прийшов і хоч би що-небудь у цих людей спитав. Ось така мораль".

До того ж лідер партії нагадала, що активісти Київської і Львівської обласних партійних організацій оголосили голодовку на знак протесту проти втручання влади в діяльність політичних партій. "У 5 областях партію "Батьківщина" не просто позбавили права бути блоком і об'єднувати демократичні сили, а позбавили ще й назви "Батьківщина". Безпрецедентна технологія, коли збирається десяток регіоналов, реєструють відділення партії "Батьківщина", вибирають собі керівника, віддають у Міністерство юстиції без всяких процедур, передбачених законом або статутом. Мін'юст видає свідоцтво про реєстрацію, а Міністерство внутрішніх справ видає їм дублікат печатки, і вони починають існувати паралельно з міською, районною партійною організацією "Батьківщини" - мають нашу назву. І що цікаво - висувають замість нашої партії кандидатів у депутати", - повідомила вона.

Зокрема Ю.Тимошенко уточнила, що тільки у Київській області Партія регіонів утворила 26 районних, міських, а також обласних організацій псевдо- "Батьківщини". "І списки складені в Адміністрації Президента Януковича Льовочкіним та іншими, і сьогодні члени Партії регіонів йдуть за нашими списками, а наші списки не прийняли, не зареєстрували, і люди сьогодні - у Київській, у місті Тернополі, у Львівській, Кіровоградській і Луганській областях - позбавлені навіть можливості голосувати за нашу партію", - зазначила лідер партії "Батьківщина".

Нагадаємо, раніше активісти БЮТ припинили голодовку під стінами Центральної виборчої комісії.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Батьківщина": довідка та добірка новин>>>
Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II