RU

Тимошенко заявила, що суд позбавив її права на заключне слово

30.09.2011, 15:07

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко вважає, що Печерський районний суд позбавив її права на останнє слово.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, суддя Кірєєв перед тим, як піти в дорадчу кімнату для прийняття рішення у справі Тимошенко, декілька разів пропонував підсудній взяти слово, але діставав відмову, аргументовану тим, що вона до нього не готова.

Кірєєв нагадав, що заключне слово - не обов'язок підсудного, а його право. "Я знаю, що це моє право, я від нього не відмовляюся", - сказала Тимошенко.

"У Кримінально-процесуальному кодексі передбачено, що я в будь-який час можу вимагати час на конфіденційне спілкування із захисниками. Тому я ще раз прошу вас дати мені можливість поспілкуватися з адвокатами. Я не бачу жодної причини, щоб цього не зробити, крім того, що вам поставлений графік, і ви не можете його порушувати", - заявила Тимошенко. При цьому вона докорила судді тим, що той позбавляє її права на останнє слово.

"Ви переходите всі межі. Робіть що хочете. Єдине, я хочу зробити заяву, що мене де-факто позбавили права на заключне слово", - сказала вона.

Ще раз діставши відмову від Тимошенко, суддя Родіон Кірєєв пішов у дорадчу кімнату приймати рішення у її справі.

Нагадаємо, прокуратура просить для екс-прем'єра Юлії Тимошенко сім років в'язниці. Про це днями в ході судових дебатів заявила прокурор Лілія Фролова. "За результатами судового розгляду просимо суд визнати Тимошенко винною в здійсненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 365 Кримінального кодексу (перевищення влади або службових повноважень, - ред.)", - наголосила Фролова.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини