RU

Тимошенко заявила, що слідчі заборонили їй підтримувати в суді соратників

06.01.2011, 09:33
Тимошенко заявила, що слідчі заборонили їй підтримувати в суді соратників - Фото
41f4073427274579be1ca859270e230b.jpg

Тимошенко заявила, що слідчі заборонили їй підтримувати в суді соратників
Замість ознайомлення зі справою, лідера ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко вчора в Генеральній прокуратурі розпитували, навіщо вона прийшла на суд до екс-міністра МВС Юрію Луценко. Про це політик заявила журналістам, вийшовши з будівлі Генпрокуратури.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Ю.Тимошенко відзначила: "Я думала, що я прийшла на ознайомлення зі справою, але все почалося зовсім по-іншому. Зайшли керівники цього управління з особливо важливих справ і почали мене знову допитувати, чому я пішла на засідання суду до Луценко. Вони питали мене, чому я чиню тиск на Київський апеляційний суд, чому я неповажно говорила про Генеральну прокуратуру, і попередили мене про те, що якщо я і далі буду так себе вести, то у них є права, які дозволять їм, якщо я десь захищаю своїх однодумців і своїх колег по політичній боротьбі, приводити мене приводом до Генеральної прокуратури".

Також Ю.Тимошенко повідомила, що з даного приводу був складений окремий протокол. У той же час вона підкреслила, що повідомила слідчим про те, що вона залишає за собою право підтримувати своїх колег.

Крім того, політик проінформувала, що крім допиту відносно відвідуванню Київського апеляційного суду, вона встигла ознайомитися з 28 сторінками своєї справи.

Нагадаємо, вчора лідер Ю.Тимошенко прийшла підтримати Ю.Луценко в Апеляційний суд Києва, де розглядалася апеляційна скарга екс-міністра.

Арешт Луценко: підбірка новин>>>
"Справа Тимошенко": підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини