RU

Тимошенко завтра збере "вечірній" Кабмін

01.03.2010, 18:00

Кабмін переніс своє засідання з традиційної середи на вівторок. Засідання уряду відбудеться 2 березня ввечері.

Як повідомляє офіційний сайт Юлії Тимошенко, Міністр Кабінету Міністрів Петро Крупко пояснив перенесення засідання так: "На погоджувальній раді більшістю голосів прийнято рішення про те, що в середу першим питанням буде розглянуто питання відповідальності уряду. З огляду на це, ми перенесли засідання на 18:00 (вівторка)".

За його словами, Секретаріат Кабміну збирається передати матеріали, підготовлені до засідання, в Адміністрацію Президента.

До того ж П.Крупко нагадав, що попередній Президент окремим Указом призначав свого представника у Кабінеті Міністрів, і той постійно брав участь у засіданнях уряду. "Поки мені невідомо про призначення подібного представника, але ми відправимо повідомлення і відправимо матеріали, як належить, до засідання уряду", - наголосила Міністр Кабінету Міністрів.

Нагадаємо, 3 березня у Верховній Раді може бути поставлено на голосування питання з відставки уряду. 24 лютого депутати від Партії регіонів повторно зареєстрували в парламенті проект постанови про відповідальність Кабміну. Прийняття проекту постанови автоматично має наслідком відставку уряду Юлії Тимошенко.

Цікаво, що сьогодні Кабмін вже збирався - на позачергове засідання.

Петро Крупко: біографія та добірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини