RU

Тимошенко затягує справу, тасуючи захисників, - Генпрокуратура

22.06.2011, 14:45
Тимошенко затягує справу, тасуючи захисників, - Генпрокуратура - Фото
8e5564268f0f682cc7dbe9f9925396be.jpg

Тимошенко затягує справу, тасуючи захисників, - Генпрокуратура

Слідчий задовольнив клопотання колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко про допуск народних депутатів Сергія Саса і Сергія Власенка як захисників замість Богдана Ференца. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури.

У повідомленні сказано, що 25 червня суд встановив кінцевий термін ознайомлення Тимошенко з матеріалами кримінальної справи з обвинувачення у зловживанні службовим становищем і нецільовому використанні бюджетних коштів, передбачених Кіотським протоколом і при закупівлі автомобілів Опель Комбо.

"Тимошенко чомусь відмовилася від професійних адвокатських послуг Ференца і вчора звернулася до слідчого з особливо важливих справ Генпрокуратури Олександра Нечвоглода з клопотанням про допуск до участі у кримінальних справах як її захисників - фахівців у галузі права - народних депутатів Саса і Власенка", - сказано у повідомленні.

Слідчий пішов на зустріч і задовольнив чергове клопотання, наголосили у ГПУ.

"Отже, знову очевидні нові спроби затягнення Юлією Тимошенко процесу ознайомлення з матеріалами досудового слідства", - наголосили у Генпрокуратурі.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини