RU

Тимошенко запускає опозиційний вісник

25.05.2010, 13:55

Комітет захисту України видаватиме власний щотижневий вісник. Про це сьогодні на зустрічі з представниками опозиційних партій Полтавської області заявила ініціатор створення комітету, лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

Як повідомляє офіційний сайт Ю.Тимошенко, газета має назву "Комітет захисту України". Перший номер має вийти найближчим часом. "Перший номер, швидше, вже буде повністю підготовлений до цього або наступного тижня, на початку, і потім щодня виходитиме ця газета, і вона буде великими тиражами передаватися вам", - повідомила Ю.Тимошенко.

За її словами, редакція видання приділятиме посилену увагу діяльності регіональних організацій комітету.

Нагадаємо, 10 травня представники позапарламентських і парламентських сил підписали засновницький акт про створення Комітету захисту України для координації дій у відстоюванні національних інтересів країни. Від імені ВО "Батьківщина" його підписала Юлія Тимошенко.

До об'єднання не увійшли "Наша Україна" Віктора Ющенка, "Фронт змін" Арсенія Яценюка, "Цивільна позиція" Анатолія Гриценка і "За Україну!" В’ячеслава Кириленка. Публічно представники БЮТ висловлюють впевненість, що ці політики ще долучаться до Комітету.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини