RU

Тимошенко заперечує виплату гонорарів артистам "З Україною в серці"

11.12.2009, 09:40

Тимошенко заперечує виплату гонорарів артистам "З Україною в серці"

Учасники акції "З Україною в серці" виступають у підтримку кандидата на пост Президента Юлії Тимошенко з доброї волі і не отримують за свої виступи жодних гонорарів.

Як повідомляє сайт Ю.Тимошенко, Прем'єр сказала, що "є їхня добра воля виступати у підтримку, оскільки вони, на відміну від багатьох політиків, які лікуються у Німеччині і відпочивають на Канарах, живуть у своїй власній країні, та їм треба цю країну побудувати такою, як вони хочуть".

"Артисти завжди мріють про велику популярність. Що ми робимо? Ми забезпечуємо їм сцени, всю апаратуру, забезпечуємо всі необхідні місця для виступів. І можу сказати, що ми робимо 50% справи, що самі вони ніколи б зробити не змогли. Робимо рекламу для того, щоб прийшли їх послухали. А те, що вони роблять, повірте мені, вони просто люди. На відміну від політиків, у них болить серце за Україну", - наголосила Ю. Тимошенко.

Нагадаємо, відомі українські співаки, основна частина яких на виборах 2004 року виступала у підтримку Віктора Януковича чи Віктора Ющенка, в 2009 році підтримали Юлію Тимошенко.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини