RU

Тимошенко залишилася без захисту Власенка і просить відкласти суд

04.07.2011, 11:07
Тимошенко залишилася без захисту Власенка і просить відкласти суд - Фото
9a8670b6ce77146be51c84362a87f61b.jpg

Тимошенко залишилася без захисту Власенка і просить відкласти суд

Екс-прем'єра Юлію Тимошенко на судовому процесі супроводжує новий адвокат Микола Титаренко. Її захисника, народного депутата Сергія Власенка поруч з нею сьогодні немає. У зв'язку з цим лідер "Батьківщини" просить відкласти розгляд справи.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко пояснила, що Власенко був вимушений відправитися за кордон для консультацій з аудиторським агентством, "щоб отримати можливість провести аудит, який стосувався б всіх обставин газової справи".

Зі слів Тимошенко, тим самим він виконує свої функції захисника.

Тимошенко також наголосила, що Титаренко бере участь в засіданні вперше, і суд зобов'язаний надати йому час на ознайомлення зі справою. "Це професійний адвокат, але захищати мене, не знаючи матеріалів справи, він не зможе", - сказала вона.

На думку Тимошенко, її адвокату знадобиться не менше місяця, щоб ознайомиться з матеріалами. Відповідне клопотання буде заявлено пізніше.

Тимошенко впевнена, що, оскільки Власенка немає, суд зобов'язаний відкласти засідання.

Нагадаємо, 29 червня суддя Печерського суду Києва Родіон Кіреєв ухвалив рішення відкласти суд у справі Тимошенко до 4 липня в зв'язку з тим, що ні Тимошенко, ні її захиснику не надходило рішення суду за результатами попереднього слухання у встановленому порядку.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини