RU

Тимошенко залишає в силі пропозиції для Партії регіонів і Блоку Литвина

20.10.2008, 13:10

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко підтверджує свою пропозицію сформувати уряд із представників усіх парламентських фракцій і готова чекати, поки лідери Партії регіонів, Блоку Литвина і НУНС не відреагують на цю пропозицію. Про це вона заявила сьогодні, відкриваючи консультації в українському парламенті.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Ю. Тимошенко наголосила: "Я підтверджую для тих лідерів, які зібралися, що я, як керівник уряду, лідер політичної сили, по-перше, готова сьогодні до того, щоб створити єдину коаліцію з усіх фракцій Верховної Ради, і що ми готові від кожної фракції запросити до уряду найкращих представників".

За словами Ю. Тимошенко, це пов'язано не з тим, що уряд сьогодні недопрацьовує або там недостатньо сильні фахівці. "Сильні фахівці. І уряд робить все, що треба сьогодні для країни. Але уряд може стати практично стержнем, центром консолідації політичних сил для того, щоб кожна політична сила мала можливість взяти участь у серйозній роботі з недопущення політичної кризи", - зазначила Прем'єр-міністр.

Ю. Тимошенко наголосила, що залишає цю пропозицію в силі "доти, поки політикум не зрозуміє, що зараз, перед такими викликами для країни, треба бути всім разом і не руйнувати сьогодні ні стабільність політичну, ні стабільність економічну, ні стабільність фінансову". "І хочу, розуміючи, що сьогодні деяких лідерів фракцій і керівника Верховної Ради на цій нараді немає, незважаючи на це, залишити в силі свою пропозицію і зробити так, щоб все-таки така зустріч відбулася", - підсумувала вона.

Нагадаємо, на консультації до Верховної Ради прибули Прем'єр-міністр України Ю. Тимошенко, представники фракції БЮТ, лідер КПУ Петро Симоненко, а також представники фракції НУНС Тарас Стецьків, Борис Тарасюк, Юрій Кармазін, Микола Катеринчук.

У телезверненні до українського народу у неділю ввечері Прем'єр-міністр України заявила, що буде чекати у Верховній Раді лідерів парламентських сил для обговорення питання створення оновлених коаліції і уряду. Зокрема глава уряду звернулася до Президента і лідерів усіх парламентських фракцій з такими пропозиціями: 20 жовтня о 12:00 зібратися в парламенті і створити згадану коаліцію за участю всіх політичних сил, представлених у Верховній Раді; на базі нової коаліції переформатувати Кабмін, ввівши до його складу кращих фахівців від усіх політичних сил; ввести мораторій на політичні сварки і протистояння. На думку Ю. Тимошенко, створені таким чином коаліція і уряд повинні працювати до того часу, поки не буде відведено загрозу приходу світової фінансової кризи в Україні. "А потім робіть які хочете вибори", - зазначила глава уряду.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Досьє на партії та блоки >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини