RU

Тимошенко закликала чиновників "перевернути світ"

23.06.2008, 12:25

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала чиновників з Днем державної служби. На її переконання, держслужбовці – це "справжня армія, що може перевернути цілий світ". Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Зокрема, глава уряду заявила, що нелегка робота – "служити людям, країні, бути на 100 відсотків відданими Українському народові, кожну хвилину пам'ятати, що від тебе залежить доля держави. Це не пафос і гучні слова, це - принцип, згідно з яким живуть справжні державні службовці – чесні, порядні і професійні", - зазначила Ю. Тимошенко.

За її словами, політики прагнуть разом з держслужбовцями повернути престижність статусу державного службовця, оскільки "державні люди" - це справжні охоронці державності. Упевнена, що у нас однакові бажання зробити Батьківщину могутньою, красивою, лідером серед інших держав", - сказала чиновник.

"Нас мільйони. Ми справжня армія, яка може перевернути цілий світ. Ми в змозі зробити так, щоб про українське диво, про український прорив заговорили в різних куточках планети", - підсумувала Ю. Тимошенко.

Потрібно зазначити, що День державної служби встановлений Указом Президента України в 2003 році. Це професійне свято відмічається щорічно 23 червня в День державної служби ООН.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини