RU

Тимошенко закликає не відправляти українців на чужу війну

04.02.2011, 16:55
Тимошенко закликає не відправляти українців на чужу війну - Фото
2a07ab4724477dd5e5ca823a1167ef64.jpg

Тимошенко закликає не відправляти українців на чужу війну

Парламентська більшість має анулювати своє рішення про відправлення українського контингенту на війну в Кот-д’Івуар. У цьому впевнена лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко, про що вона заявила сьогодні журналістам, вийшовши з будівлі прокуратури.

"Мене вразило те, що сьогодні народні депутати, у більшості з яких сім'ї вже давно живуть за межами України, зокрема на яхтах, на Канарах, в європейських країнах, одним натисненням кнопки відправили наших хлопців на чужу війну в Кот-д’Івуар. Це подія неабияка. Президент країни, який сам ніколи не служив внаслідок певних обставин в армії, сини якого не служили в армії, який зовсім не знає, що таке горе матерів, які втрачають своїх дітей на чужій війні, одним своїм дорученням поставив під загрозу життя 60 українців, яких направив на чужу громадянську війну. І депутати від більшості, які вже давно втратили совість, мозги, яку-небудь відповідальність за свої голосування, дали свій "одобрямс" цій вказівці Януковича і відправили людей на війну", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На думку Ю.Тимошенко, такий вчинок Президента є ще одним доказом того, що йому байдужа Україна і життя українців, все те, що не стосується його сім'ї, його прибутків та його особистих інтересів. "Я думаю, що нам треба сьогодні в парламенті і за межами парламенту сказати чітке публічне "ні" таким діям Президента Януковича. Нехай вони відкликають своє голосування, анулюють своє рішення, але відправляти українських хлопців на чужу війну я вважаю злочинним і недопустимим", - сказала вона.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада схвалила рішення Президента України направити на три місяці миротворчий контингент у Кот-д'Івуар. За відповідний закон про участь України та її миротворчий контингент в операції ООН у Кот-д'Івуарі проголосували 254 народні депутати України: 177 регіоналів, 24 депутати від НУНС, 20 депутатів від Блоку Литвина і 33 позафракційні.

Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини