RU

Тимошенко закінчила свідчити і відповідає на питання обвинувачення

07.09.2011, 17:20

Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко завершила давати вільні свідчення у кримінальній справі щодо укладення газових контрактів з Росією в 2009 році. Суд перейшов до питань.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко давала вільні пояснення з самого початку сьогоднішнього засідання. Під кінець суддя Родіон Кірєєв все частіше зупиняв її, оскільки вона цитувала показання інших свідків, нормативні акти, клопотання сторони захисту, які мають бути розглянуті судом.

Після декількох зауважень суддя зазначив, що це можна розцінити як те, що Тимошенко повністю скористалася своїм правом, і їй більше нема чого додати у справі. Після цього він запропонував сторонам процесу перейти до питань.

Адвокат Тимошенко Юрій Сухов звернувся до суду з проханням, враховуючи те, що Тимошенко говорила весь день і питання можуть затягнутися ще на тривалий час, оголосити перерву в засіданні до завтра, щоб підсудна зі свіжими силами могла приступити до цієї стадії допиту.

Прокурори заперечили проти необхідності перерви. Вони указали, що завтра суд може зайнятися вже розглядом клопотань, а допит необхідно завершити сьогодні.

Суддя Кірєєв ухвалив рішення відхилити прохання захисту про перерву, після чого прокурори почали ставити Тимошенко питання.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини