RU

Тимошенко загрожують нові обвинувачення від Генпрокуратури

24.12.2010, 14:20
Тимошенко загрожують нові обвинувачення від Генпрокуратури - Фото
e72c2967e69493ba3468fcec05cd4761.jpg

Тимошенко загрожують нові обвинувачення від Генпрокуратури
Екс-прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко (на фото), крім нецільового використання грошей Кіотського протоколу, може бути висунене обвинувачення і з закупівлі за завищеними цінами тисячі автомобілів "швидкої допомоги" для сільських лікарень. Про це заявив сьогодні на прес-конференції Генеральний прокурор України Віктор Пшонка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Генпрокурор повідомив, що щодо Ю.Тимошенко розслідувати декілька епізодів зловживання службовим становищем, зокрема, нецільове використання 180 і 200 млн. євро, отриманих у рамках Кіотського протоколу, а також придбання урядом під її керівництвом тисячі автомобілів для лікарень сільської місцевості, які за своїм технічним станом не можуть використовуватися за призначенням.

"Автомобілі закупили під державні гарантії за кредити, які бралися за кордоном, а висновки експертів кажуть, що ці автомобілі не годяться під "швидку допомогу", а взяли це авто не один і не два і не сто, а тисячу. Ціна купівлі цих автомобілів завищена, і не на малу суму, на 50 мільйонів гривень. А за кредит ще скільки треба заплатити під ці гарантії. Там близько 50 мільярдів євро. Так ось, віддавати їх треба буде державі", - сказав він.

Також В.Пшонка додав, що при ввезенні цих автомобілів були порушення на митниці, які також призвели до недоплати до бюджету. За словами Генпрокурора, за цим фактом також порушена кримінальна справа, але обвинувачення Ю.Тимошенко ще не висунене.

Крім того, В.Пшонка заявив, що слова Ю.Тимошенко про те, що прокуратура "практично не дозволяє їй виходити з дому", не відповідає дійсності. "Це неправда. З неї взята підписка про невиїзд. Навіщо говорити те, чого немає?", - зазначив В.Пшонка.

Нагадаємо, Ю.Тимошенко звинувачують у нецільовому використанні коштів, які були отримані її Кабміном за Кіотським протоколом. Раніше в ГПУ їй вручили постанову про залучення її до відповідальності як звинуваченої, а також рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>

Наталія ТАРАСОВСЬКА


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини