RU

Тимошенко заговорила словами Януковича

29.10.2008, 12:56

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко звернулася до депутатів з Партії регіонів словами їхнього лідера Віктора Януковича з пропозицією про консолідацію. В. Януковича вона процитувала у своєму виступі з парламентської трибуни.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко відзначила, що для кожної політичної команди важливі слова її лідера, а не те, що говорять лідери інших політичних сил. У зв'язку з цим для народних депутатів з Партії регіонів вона підібрала цитати їхнього лідера В. Януковича річної давнини. "І я візьму на себе сміливість процитувати вашого класика і повністю підтримати його слова: "Я неодноразово говорив, що політику в принципі не можна будувати на підкресленому неприйнятті своїх політичних опонентів, на провокуванні настроїв, які схиляють народ до думки, що причина всіх проблем - у безпорадності чинної влади. Це помилка, що ніби змінимо владу - і всі проблеми зникнуть самі собою. Подивімося на країни Європейського Союзу, на Росію. Незважаючи на те, що там завжди є політична боротьба, вона ніколи не переходить межу, за якою політичне суперництво може негативно вплинути на економічну безпеку держави. І останнє. Політики мають розуміти, що, хто б не прийшов до влади завтра, він не зможе самостійно впоратися з викликами, породженими складною ситуацією в світовій економіці. Варто пам'ятати, що відповідальність в політиці означає, насамперед, відповідальність перед народом за те, що ти зробив для об'єднання зусиль перед лицем серйозної загрози, а не для отримання влади будь-якою ціною", - сказала Ю. Тимошенко.

Глава українського уряду наголосила, що аплодує цим словам В. Януковича, "який у 2007 році, будучи Прем'єр-міністром, сказав те, що я хочу сьогодні сказати вам, будучи Прем'єр-міністром".

Нагадаємо, Прем'єр-міністр України Ю. Тимошенко зняла з розгляду урядовий антикризовий законопроект на користь президентського. Про це вона заявила сьогодні, виступаючи з парламентської трибуни. Зокрема, відповідаючи на відповідне питання Голови Верховної Ради Арсенія Яценюка, Прем'єр сказала: "З задоволенням знімаю урядовий законопроект на користь президентського". Ю. Тимошенко також пообіцяла, що фракція БЮТ віддасть за президентський антикризовий законопроект всі 156 голосів.

Про українську боротьбу з фінансовою кризою читайте у матеріалі "Радість банкірів, гроза олігархів" >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини