RU

Тимошенко задоволена двома місяцями Литвина

04.02.2009, 11:07

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко задоволена двомісячним головуванням Володимира Литвина у Верховній Раді України. Про це вона заявила сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

"Останні два місяці, коли головою Верховної Ради став Володимир Михайлович Литвин, у нас найістотнішим чином поліпшилася співпраця між урядом і Верховною Радою. І можу сказати, що тільки за ці два місяці 88 законів прийняті в цілому", - зокрема, наголосила Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Прем'єр-міністра, ці закони готував уряд.

Таким чином, констатувала Ю.Тимошенко, робота Верховної Ради значно поліпшилася після обрання В.Литвина. "Це дає нам підстави розраховувати, що і далі уряд і Верховна Рада, керівництво Ради, новостворена більшість у Верховній Раді будуть працювати успішно і давати країні надію більш м'яко пройти цей важкий етап світової фінансової кризи", - сказала вона.

Нагадаємо, 9 грудня минулого року В.Литвин було обрано Головою Верховної Ради. За кандидатуру В.Литвина проголосували: Партія регіонів - 3 депутати, 154 від БЮТ, 40 депутатів від НУНС, 27 комуністів і 20 депутатів від Блоку Литвина.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини