RU

Тимошенко забула, коли бачила Медведчука

14.10.2008, 16:30

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко не може пригадати, коли в останній раз бачилася з екс-главою Адміністрації Президента Віктором Медведчуком. Про це вона повідомила на прес-конференції, коментуючи на прохання журналістів свою відмову відповісти на це запитання в ефірі телеканалу "Інтер".

"Чесно кажучи, пригадати не можу таку дату, тому я вам просто це продублюю. Мені просто нічого було на ці провокації відповідати", - сказала Прем'єр, слова якої наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, раніше в ефірі "Інтера" Ю. Тимошенко не відповіла на аналогічне запитання журналіста телеканалу. "Я думаю, що наш час вичерпано…. Ми обговорили всі важливі теми", - так відповіла вона на це запитання.

Нагадаємо також, що Секретаріат Президента України Віктора Ющенка неодноразово звинувачував Ю. Тимошенко в співпраці з В. Медведчуком. До того ж сама Прем'єр просила главу держави "не розкидатися" обвинуваченнями на її адресу. "Я чула таке екзотичне повідомлення Президента, що я давала певні кадрові позиції, що якісь там ще речі відбувалися навколо Медведчука. Ви всі звернули увагу, що Медведчук на жодній посаді не працює сьогодні ", - запевнила Ю. Тимошенко.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Досьє на Віктора Медведчука >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини