RU

Тимошенко заарештовано

05.08.2011, 16:30
Тимошенко заарештовано - Фото
1aa26b291af1866da4d8030bae36c317.jpg

Тимошенко заарештовано
Суддя Родіон Кірєєв змінив запобіжний захід для Юлії Тимошенко з підписки про невиїзд на взяття під варту.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, до залу Печерського районного суду Києва відразу ж увійшли декілька десятків співробітників спецпідрозділу "Грифон", щоб виконати рішення судді. Депутати від БЮТ зустріли це рішення криками: "Ганьба".

Суд мотивував рішення тим, що, перебуваючи на волі, Тимошенко систематично порушувала порядок в суді і перешкоджала встановленню істини у справі.

Зокрема, Кірєєв зазначив, що протягом всього розгляду справи Тимошенко неодноразово робилися зауваження про порушення порядку і невиконання процесуальних норм, на які вона не реагувала. Зі слів судді, Тимошенко перешкоджала встановленню істини в справі і затягувала процес. Суд вважає, що, перебуваючи на волі надалі, Тимошенко може ухилятися від слідства.

Кірєєв також заявив, що підсудна відмовилася повідомити місце свого проживання, зазначивши, що воно зазначене в матеріалах справи. Також він нагадав про те, що Тимошенко один раз вчасно не з'явилася на судове засідання і про причини запізнення не повідомила.

Нагадаємо, клопотання про зміну запобіжного заходу для Тимошенко з підписки про невиїзд на більш суворий заявила прокурор Лілія Фролова. Тимошенко запропонувала держобвинуваченню відразу перейти до клопотання про розстріл. "Дайте їй револьвер", - сказала Тимошенко.

Пізніше Фролова пояснила журналістам свою вимогу про арешт Тимошенко тим, що суд вичерпав всі можливі заходи впливу на її поведінку. "Вона не реагує на зауваження, зловживає наданим їй правом, говорить образливі слова на адресу учасників процесу і головуючого. Це є однією з підстав для зміни запобіжного заходу", - наголосила прокурор.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини