RU

Тимошенко вважає злочином ветування Бюджетного кодексу

20.07.2009, 17:00

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає ветування Президентом Віктором Ющенком Бюджетного кодексу "великим посадовим злочином". Про це вона заявила сьогодні журналістам на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко, зокрема, зазначила: "Цей великий посадовий злочин Президента Ющенка проти місцевого самоврядування - накласти вето на Бюджетний кодекс... Я вважаю, що це різко розходиться з тими передвиборчими обіцянками, які Президент Ющенко давав, коли був кандидатом в президенти, місцевому самоврядуванню. Зараз він зробив докорінно навпаки. Я дійсно засуджую цей крок, тому що це крок політикана, а не політика".

У той же час, Прем'єр зазначила, що не відмовиться від впровадження норм, передбачених новим Бюджетним кодексом. За її словами, уряд буде прагнути до того, щоб бюджет на 2010 рік був сформований на основі нового Бюджетного кодексу, з передачею значних коштів органам місцевого самоврядування.

"Саме тому, що я знаю, що ці фінансові ресурси дуже і дуже потрібні селам, селищам, містам. І досить вже плакати, що село гине, необхідно на користь села перерозподіляти гроші. І тому бюджет на 2010 рік буде сформований на новій основі Бюджетного кодексу. Всі позиції, які не існують сьогодні в Бюджетному кодексі, ми випишемо в текстових статтях закону про бюджет, і ми обов'язково дамо можливість всім органам місцевого самоврядування і всім громадам жити в 2010 році за новим Бюджетним кодексом і за новим бюджетом", - підкреслила Ю.Тимошенко.

Нагадаємо, раніше В.Ющенко ветував нову редакцію Бюджетного кодексу і повернув її до Верховної Ради.

У той же час, Ю.Тимошенко сподівалася, що Президент підпише прийняту редакцію Бюджетного кодексу України. "Бюджетний кодекс - це могутня і дійова підтримка місцевого самоврядування. Ключова позиція Бюджетного кодексу - це спрямування грошей від центра в регіони... Це революційний прорив", - пояснювала глава українського уряду.

Юлія Тимошенко: біографія і підбірка новин>>>

Віктор Ющенко: біографія і підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини