RU

Тимошенко вважає, що звітувати сьогодні не мала права

11.07.2008, 15:20

Кабінет Міністрів України не повинен був сьогодні звітувати перед парламентом. Так вважає Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, про що вона сказала з трибуни Верховної Ради.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Прем'єр наголосила, що Конституція передбачає звіт Кабінету Міністрів щодо Програми діяльності уряду. Водночас, вона зазначила, що Програму "Український прорив" було подано до Верховної Ради відповідно до Регламенту, і Кабмін розраховував, що цю програму буде відредаговано народними депутатами та підтримано, щоб уряд мав можливість спиратися на цей документ.

Ю. Тимошенко зазначила, що вже минули всі терміни розгляду цієї програми, а парламент навіть не вніс її до порядку денного. "Програма, через те, що не все в парламенті відбувається нормально, не була проголосована і навіть не була поставлена на порядок денний ", - наголосмла Прем'єр і додала, що уряд працював без цієї програми. "І якщо дотримуватися букви закону, то ми сьогодні й звітувати не мали права, тому що, якщо програму не затверджено... а Конституція передбачає звіт уряду згідно Програми діяльності", - сказала вона, додавши, що, незважаючи на це, Кабмін ухвалив рішення відзвітувати перед Верховною Радою. "Водночас, ми вирішили, що цю процедуру краще пройти, тому що нам треба мати чітку відповідь - що робити", - відмітила вона.

Нагадаємо, зараз парламент розглядає питання про відповідальність Кабінету Міністрів.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини