RU

Тимошенко вважає, що доля Бюджетного кодексу залежить від НУНС

29.09.2008, 13:05

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що внесення змін до Бюджетного кодексу залежить від позиції фракції "Наша Україна - Народна самооборона". Про це вона заявила сьогодні на селекторній нараді з губернаторами.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Ю. Тимошенко наголосила: "Як ми і домовлялися, у першому читанні в Верховній Раді України проголосовані зміни до Бюджетного кодексу України, який передбачає збільшення місцевих бюджетів на 7,5 млрд. грн. І я ще раз вас прошу, щоб ви приєдналися до роботи у Верховній Раді. Всі ви так чи інакше спілкуєтеся з фракціями, і щоб не було так, що тільки БЮТ сьогодні хоче прийняти зміни до Бюджетного кодексу, а всім іншим ніби не треба того, щоб регіони мали додаткові істотні ресурси".

Ю. Тимошенко нагадала, що голови обласних державних адміністрацій представляють "Нашу Україну" або "Єдиний Центр", і "якщо фракція "Наша Україна - Народна самооборона" не проголосує за Бюджетний кодекс в остаточному варіанті і не буде дана можливість 7,5 млрд. грн. отримати додатково до витрат, які ви маєте, то скаржитися будете тільки на себе. БЮТ буде голосувати одностайно", - наголосила Прем'єр-міністр.

Нагадаємо, 19 вересня Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України". У проекті визначаються основи бюджетної системи України, її структура, принципи, основи бюджетного процесу і міжбюджетних відносин і відповідальність за порушення бюджетного законодавства.

Для посилення фінансової основи місцевих бюджетів, законопроектом передбачено:
- розширення складу прибутків місцевих бюджетів, які враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів (зокрема плата за окремі види ліцензій, збір за спеціальне використання водних ресурсів загальнодержавного значення),
- доповнення переліку прибутків місцевих бюджетів, які не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів (зокрема плата за землю, адміністративні штрафи, податок на нерухомість),
уточнення складових бюджету розвитку місцевих бюджетів із прибутків (10 % податку на прибуток приватних підприємств) і витратах (капітальні витрати з деталізацією у напрямах) тощо.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини