RU

Тимошенко вважає розпуск парламенту злочином

07.10.2008, 13:09

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає розпуск парламенту злочином. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко наголосила: "Я вважала і вважаю, що розпуск парламенту зараз, у період дуже потужної фінансової кризи у світі, абсолютного хаосу у політикумі, просто недопустимо. Я вважаю, що розпуск парламенту змінить проєвропейську більшість у парламенті і практично кине країну у хаос невизначеності. Вважаю розпуск парламенту злочином".

При цьому Прем'єр-міністр продемонструвала 155 підписів членів фракції БЮТ за поновлення демократичної коаліції. "Крім того, ми підписали коаліційну угоду, яка точно відповідає усім домовленостям, досягнутим під час формування демократичної коаліції у перший раз", - додала глава українського уряду.

За її словами, фракція БЮТ виконала усі ультиматуми президента України, хоч була з ними абсолютно не згідна. Ю. Тимошенко підписалася під тією ж заявою щодо Грузії, під якою поставив свою підпис Президент України Віктор Ющенко.

"Я хочу сказати, що все, що треба було зробити від БЮТ, на цей момент зроблено. Зараз справа за Президентом країни", - сказала вона.

Нагадаємо, раніше депутат від НУНС Анатолій Гриценко повідомив, що Президент Віктор Ющенко використає конституційне право щодо ВР в тому разі, якщо сьогодні не буде створено коаліції у складі БЮТ, Партії регіонів і комуністів. За його словами, на нараді фракції НУНС із Президентом було вирішено, що створення нової коаліції двох або трьох фракцій недоцільне.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Усе про Коаліціаду-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини