RU

Тимошенко впевнена у рішучості Президента провести вибори

24.09.2008, 15:30

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко переконана у тому, що Президент України Віктор Ющенко твердо вирішив іти на дострокові парламентські вибори. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

"У мене є глибоке переконання, що Президент України вирішив йти на дострокові вибори, щоб будь-якою ціною зруйнувати демократичний уряд, демократичну коаліцію і тим самим знищити мене як гіпотетичного свого конкурента на президентських виборах", - зокрема, сказала Ю. Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр-міністр просить Президента "заради таких амбіцій і заради таких фобій" не руйнувати стратегію України на інтеграцію у європейське співтовариство і демократичну більшість у парламенті.

"Якщо все ж Президент поведе парламент на дострокові вибори, він має чітко усвідомлювати, що ідеологічна демократична більшість в парламенті зникне. Саме тому, що довіра до неї у суспільстві впала до критично низької позначки. Його команда не зможе набрати такий самий результат, який вони брали на минулих виборах. Тому я просила б Президента зупинитися і відновити демократичну коаліцію, повернути свою команду назад", - додав глава українського уряду.

Нагадаємо, раніше сьогодні В. Литвин заявив, що висунення кандидатур на посаду Голови Верховної Ради свідчить про неминучість позачергових парламентських виборів. "Ймовірність того, що Україну поженуть на вибори - 99,9%", - відзначив народний депутат.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини