RU

Тимошенко впевнена, що Януковичу не досягнути стабільності

23.04.2010, 13:30

Політика Президента України Віктора Януковича не веде до стабільності, оскільки не сприймається як мінімум половиною українського суспільства. У цьому впевнена лідер об'єднаної опозиції Юлія Тимошенко, про що вона заявила сьогодні під час зустрічі з керівниками і представниками дипломатичних місій в Україні.

"Україна та її партнери у світі мріяли про стабільність у країні. Я хочу вам сказати, що стабільність так ніколи не з'явиться, тому що коли приймаються рішення, які радикально ображають Україну і не сприймаються як мінімум половиною суспільства, це ніколи не приведе до того, що країна буде жити стабільно", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, опозиційні сили у Верховній Раді збираються під час засідання в найближчий вівторок блокувати трибуну, щоб не допустити ратифікації парламентом договору про продовження терміну перебування ЧФ РФ у Криму. Народний депутат В’ячеслав Кириленко заявив напередодні: "Це рішення ми прийняли після консультацій з опозиційними силами у парламенті". В.Кириленко переконаний, що кожний опозиційний депутат особисто має взяти участь у блокуванні трибуни.

За підсумками перемовин у Харкові Президенти України і Росії підписали угоду про продовження терміну оренди бази Чорноморського флоту в Севастополі на 25 років після 2017 року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини