RU

Тимошенко впевнена, що Європейський суд звільнить Луценка

10.05.2011, 10:00
Тимошенко впевнена, що Європейський суд звільнить Луценка - Фото
aeaf711c7cc1fa1e387f396fbac31651.jpg

Тимошенко впевнена, що Європейський суд звільнить Луценка
Лідер партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко розраховує, що Європейський суд з прав людини примусить українську владу звільнити колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка з-під варти.

"Я думаю і сподіваюся на те, що Європейський суд з прав людини у найближчі дні розгляне це питання і примусить українську владу звільнити з-під варти людину, яка нічого не зробила для того, щоб перебувати за ґратами, зокрема і у День Перемоги", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує її офіційний сайт.

Вона нагадала, що Ю.Луценко вже шістнадцятий день голодує. "Наша політична боротьба сьогодні не подобається владі, і тому Ю.Луценко, який є одним із ключових лідерів опозиційних партій, який готовий сьогодні боротися з режимом, ув’язнений. Він вже шістнадцятий день голодує, і, як сказала його дружина, він вже практично не тримається на ногах", - додала вона.

Нагадаємо, раніше адміністрація СІЗО у зв'язку з відмовою Ю.Луценка вживати "суміш для тих, що голодує" направила до Генпрокуратури і до суду запит на дозвіл про застосування спеціальних засобів для примусового годування.

Також повідомлялося, що з метою забезпечення цілодобового медичного контролю Ю.Луценка, за його згодою, залишений у медичній частині слідчого ізолятора.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Арешт Луценко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини