RU

Тимошенко впевнена, що питання про заміну Прем'єра буде вирішуватися за Конституцією

20.10.2008, 14:20

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко запевняє, що якщо нова коаліція в парламенті запропонує нову кандидатуру Прем'єр-міністра, вона буде затверджуватися парламентом відповідно до Конституції. Про це глава уряду повідомила сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання, чи стосується її пропозиція переформатування уряду і посади Прем'єр-міністра.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко нагадала, що запрошує представників усіх політичних сил до складу уряду не тому, що чинний Кабмін не може впоратися зі своєю роботою, а для того, щоб посилити консолідацію політичних сил перед обличчям фінансової кризи. "Що стосується посади Прем'єр-міністра, якщо нова коаліція – яка бажана – яка буде створена в парламенті, запропонує кандидатуру, все буде відбуватися за Конституцією, тут абсолютно очевидно. Тому єдине, до чого я закликала – це створити спільну коаліцію з усіх фракцій, таку команду, якій все буде під силу", - сказала Ю. Тимошенко.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр України Ю. Тимошенко запропонувала провести у Верховній Раді консультації лідерів парламентських сил для обговорення питання створення оновлених коаліції і уряду. Про це Прем'єр заявила в телезверненні до українського народу у неділю ввечері. Зокрема вона запропонувала на базі нової коаліції переформатувати Кабмін, ввівши до його складу найкращих фахівців від усіх політичних сил.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини