RU

Тимошенко впевнена, що криза "заштовхає" депутатів назад у парламент

20.11.2008, 12:55

У найближчі два тижні криза "заштовхає" депутатів у парламент і змусить їх об'єднатися. Впевненість у цьому Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко висловила сьогодні під час наради з представниками місцевих органів влади з питань бюджету.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, коментуючи перерву у роботі ВР, Ю. Тимошенко уточнила: "Я впевнена у тому, що фінансова криза заштовхає всі фракції, без винятку, у нормальне русло роботи, навіть якщо вони будуть впиратися усіма чотирма лапами. Криза заштовхає, тому що кожний будівельник хоче мати обсяги робіт, тому що кожний металург хоче мати закон на захист його діяльності, кожний аграрій захоче мати свій спеціальний антикризовий закон, кожний хімік також захоче цього - а ви знаєте, що у нас значна частина власників сидить у фракціях. Тому, скільки б зараз окремі політики ні чинили опір єдності всіх фракцій у парламенті, за моїми прогнозами, її досягнуть у найближчі два тижні".

Ю. Тимошенко вважає, що всі власники вже відчули вплив кризи, а депутати "відчули цей вплив" у бізнес-діяльності. З цієї ситуації вона бачить один вихід: "Або всі об'єднуються і працюють у парламенті, в уряді, в областях на країну і на захист держави від кризи, або другий варіант - все розвалюється на шматки. Я не думаю, що хтось вибере другий шлях".

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада України ухвалила рішення піти на перерву. Наступне засідання парламенту відбудеться 2 грудня.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Усе про ситуацію в парламенті>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини