RU

Тимошенко: Влада поспішає засудити мене

31.12.2010, 12:12
Тимошенко: Влада поспішає засудити мене - Фото
37f1a8e5f41f2ae5b383361054b29659.jpg

Тимошенко: Влада поспішає засудити мене

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко (на фото) спростовує інформацію Генеральної прокуратури України про те, що її вчорашнє ознайомлення з матеріалами кримінальної справи в приміщенні ГПУ проходило добровільно. Про це вона заявила сьогодні перед тим, як зайти на черговий допит до будівлі ГПУ, відповідаючи на питання журналістів.

"Я думаю, що добровільно наші депутати і табуретками себе по голові били, добровільно і Луценко пішов до СІЗО, добровільно всіх наших колег також тримають під арештом у Новий рік, добровільно Корнійчука забрали, якраз тоді, коли у нього народилася донька і коли вони потрапили з його дружиною в реанімацію - у нас все зараз добровільне. І парламент зараз добровільно приймає за десять хвилин всі закони, які точно суперечать інтересам людей. Я думаю, що якраз ознака повного знищення демократії - це коли такі речі називають добровільними", - сказала Ю.Тимошенко, слова якої наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Ю.Тимошенко, так само "добровільно" влада планує піднімати пенсійний вік для людей. "Я думаю, що по телебаченню ми побачимо багато задоволених", - додала вона.

Ю.Тимошенко також зазначила, що вчора пред'явлене їй обвинувачення було доповнено і розширено. "Безпрецедентний факт, що вони в той день, коли пред'явили нове, по суті, обвинувачення одночасно і завершили досудове слідство. І навіть тоді, коли я хотіла дати пояснення, вони просто грубо перервали, сказали, що досудове слідство завершено, і на цьому ми вже можемо знайомитися зі справою, і вони мають намір передавати цю справу до суду. Поспішають як ніколи, форсують події настільки, що навіть не залишається ніякого часу для захисту", - додала вона.

Під будівлею ГПУ крім журналістів виходу лідера БЮТ чекають декілька десятків її прихильників.

Нагадаємо, учора Ю.Тимошенко пробула в Генпрокуратурі більше 11 годин. Їй висунули уточнене обвинувачення, закрили досудове слідство, і передали їй справу для ознайомлення.

Колишнього Прем'єр-міністра України Ю.Тимошенко звинувачують в нецільовому використанні коштів, отриманих за Кіотським протоколом. Раніше в Генпрокуратурі їй було вручено постанову про притягення її до відповідальності в якості звинуваченої, а також рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>

Ірина ШЕВЧЕНКО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини