RU

Тимошенко витратила $1 млн. на шуби і ресторани, - Кузьмін

21.07.2011, 13:03
Тимошенко витратила $1 млн. на шуби і ресторани, - Кузьмін - Фото
dba7124d6d8812e2871e7ed4c16a72ab.jpg

Тимошенко витратила $1 млн. на шуби і ресторани, - Кузьмін
У Генеральній прокуратурі України стверджують, що мають в своєму розпорядженні банківську картку екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, на яку перераховувалися кошти кіпрської компанії. Про це повідомив сьогодні на брифінгу в.о. генпрокурора Ренат Кузьмін.

"Слідство має в своєму розпорядженні документи, що підтверджують перерахування грошей компанією Сомалі Інтерпрайзес в особисте розпорядження Юлії Тимошенко. У нас є банківська картка і роздруківка витрат з цієї картки особисто Тимошенко Юлії Володимирівни. Звертаю увагу на те, що картка була видана банком по документах компанії Сомалі Інтерпрайзес", - сказав Кузьмін, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Зі слів в.о. генпрокурора, по наявним на сьогодні даним, Тимошенко витратила близько $1 млн. на особисті потреби. "Що мається на увазі під особистими потребами? Оплата в магазинах, ресторанах, придбання хутра, шуб, це гроші компанії Сомалі, а як гроші надходили на рахунки компанії Сомалі - ви вже чули, ці факти були встановлені американськими прокурорами", - зазначив він.

Кузьмин також заявив, що лише на оплату готелів і послуг в готелях, барів і ресторанів в готелях протягом півтора року Тимошенко витратила більше $150 тисяч.

"Що стосується розслідування цієї справи та інших, які ведуться сьогодні в різних органах України, в тому числі в СБУ, то і ці моменти ляжуть в основу позиції обвинувачення", - додав він.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Ренат Кузьмін: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини