RU

Тимошенко виступає не за відстрочку, а за скасування дострокових виборів

14.10.2008, 16:54

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко наполягає не на відстрочці позачергових парламентських виборів, а на повному їх скасуванні. Такі пояснення вона дала сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко уточнила: "Наша політична команда і я, як Прем'єр-міністр, ми категорично проти дестабілізації ситуації в країні з проведенням дострокових виборів і вважаємо, що Указ Президента треба скасувати". За її словами, після дострокових виборів 2007 року пройшло менше року, і тому нові вибори не можна провести за Конституцією.

"Тому, коли кожна копійка сьогодні в країні на рахунку, коли кожна гривня має значення для протидії світовій фінансовій кризі в Україні, витрачати півмільярди гривень на авантюру з позачерговими виборами - це пряма дія проти державних, національних інтересів. Саме тому я зараз не обговорюю варіанти, як треба цю дурість, якою є дострокові вибори, зробити, я зараз говорю про те, що заради України, заради правильної реакції країни на світову фінансову кризу треба взагалі прибрати ці дострокові вибори і дати парламенту нормально працювати. А нашим колегам з демократичної коаліції просто повернутися до демократичної коаліції", - порадила глава українського уряду.

За її словами, такий крок відображатиме служіння Україні, а не інтригам і амбіціям, які і задовольняються достроковими виборами.

Нагадаємо, навколо Указу Президента про розпуск Верховної Ради і призначення дострокових парламентських виборів тривають судові спори. Окружний адміністративний суд столиці задовольнив позов БЮТ і зупинив виконання дії цього Указу. Але Секретаріат Президента подав скаргу до Апеляційного адміністративного суду на рішення Окружного адміністративного суду. Засідання суду поновиться 17 жовтня після оголошеної перерви.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Усе про дострокові вибори-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини