RU

Тимошенко висловилася з приводу дня народження Народного Руху

08.09.2008, 12:20

Народний Рух України (НРУ) став "першою істинно українською політичною силою". Ця партія "завжди буде в авангарді боротьби України за справжню свободу та незалежність". Про це заявила Прем'єр-міністра України Юлія Тимошенко у своєму привітанні з нагоди 19-ї річниці створення НРУ.

Зокрема, як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Кабінету Міністрів, Ю. Тимошенко сказала: "Кимось сказано: коли нація переживає тяжкі часи – вона народжує великих синів. Мені здається, що це стосується не лише людей, але й політичних партій. Бо саме такою великою силою у далекому 1989-му став Народний Рух України. Це була перша істинно українська політична сила".

За словами глави уряду, рухівці першими сказали вголос, що "Україна є, що є українці і є вічна воля українського народу до свободи і незалежності". "Ви сказали це тоді, коли ще "працювала" стаття Кримінального кодексу за "буржуазний націоналізм", коли жовто-блакитний прапор був злочином, а "Історію України-Руси" Михайла Грушевського ще ховали від гріха подалі", - зауважила Прем'єр-міністр.

На її переконання, Народний Рух України протягом усіх цих років був "хранителем національної ідеї України" "Партія стала совістю патріотів і надією молодої української демократії. Коли сьогодні я передивляюся новітню історію української держави, коли я бачу фотографії мітингів кінця 90-х, чи світлини 24 серпня 1991 року, я розумію, що це і історія Народного Руху України. Історія України і історія НРУ - неподільні і єдині", - підкреслила Ю. Тімошенко.

"Я вітаю Вас, дорогі мої колеги і друзі, зі святом! Я бажаю Вам сил, наснаги, щастя та плідної діяльності заради України, заради демократії. Партія, що дала країні таких великих синів як В’ячеслав Чорновіл, таких мудрих політиків як Борис Тарасюк, завжди буде в авангарді боротьби України за справжню свободу та незалежність!" – підсумувала керівник Кабміну.

Варто зауважити, що з нагоди дев'ятнадцятої річниці від дня створення партії керівництво Народного Руху та партійний актив вшанували пам'ять першого лідера Руху Вячеслава Чорновола покладанням квітів на могилу політичного діяча. У суботу, 6 вересня, відбулося також покладання квітів до пам'ятника В. Чорноволу, розташованого на розі Музейного провулку та вулиці Грушевського. В акції взяли участь глава НРУ, народний депутат Борис Тарасюк, почесний глава НРУ Геннадій Удовенко, заступник голови НРУ, народний депутат В'ячеслав Коваль тощо.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини