RU

Тимошенко випустили з Генпрокуратури

31.12.2010, 09:14
Тимошенко випустили з Генпрокуратури - Фото
236238a968ba3194c556e69de6a57558.jpg

Тимошенко випустили з Генпрокуратури
Лідеру ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко висунули уточнене обвинувачення, закрили досудове слідство, і передали їй справу для ознайомлення. Про це політик заявила, вийшовши з будівлі Генпрокуратури після допиту, який тривав більше 11 годин.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, при цьому Ю.Тимошенко наголосила, що "все, що відбувається, вже безпрецедентно і перейшло всі кордони". "Те, що там (в Генпрокуратурі, - ред.) сьогодні відбувалося, нічого спільного не має з правосуддям. За один день мені пред'явили уточнене, розширене обвинувачення в тому, що я виплатила пенсії нібито за рахунок "екологічних коштів", і більше нічого, і одразу після пред'явлення цього нового звинувачення в новому трактуванні мене допитали, і одразу ж завершили досудове слідство, і вже сьогодні передали мені справу для ознайомлення", - сказала вона.

За словами лідера ВО "Батьківщина", такими темпами не здійснювалася ще жодна розправа. "Вони хочуть без будь-яких підстав терміново передати справу в свої продажні суди для того, щоб ухвалити мені вирок за те, що я виплатила людям в кризу пенсії, і після цього вже ухвалити вирок в суді продажному, і позбавити мене права брати участь в будь-яких виборах", - заявила Ю.Тимошенко.

Нагадаємо, колишнього Прем'єр-міністра України звинувачують в нецільовому використанні коштів, отриманих за Кіотським протоколом. Раніше в Генпрокуратурі їй було вручено постанову про притягнення її до відповідальності в якості звинуваченої, а також рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини