RU

Тимошенко вимагатиме відведення прокурорів

04.07.2011, 12:46

Юлія Тимошенко на наступних засіданнях суду збирається вимагати відведення прокурорів. Про це вона заявила по завершенні суду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко підкреслила: "Я хочу зробити публічну заяву відносно прокурора Лілії Фролової, яка представляє Генеральну прокуратуру. Ця людина всупереч закону, всупереч неупередженості судового процесу, як вони це затверджують, на прес-конференції заявила, що у мене буде покарання 10 років, і ніякого умовного покарання. Я хочу на цьому прикладі показати, які прокурори сьогодні працюють, і які прокурори представляють обвинувачення в суді - заангажовані".

Тимошенко завірила, що на наступному засіданні її захист заявить відведення "таким прокурорам".

Нагадаємо, сьогодні на засіданні Печерського районного суду Києва, обмовившись, сторона обвинувачення назвала Тимошенко засудженою замість підсудної. Після цього слово знову взяла Тимошенко. "Я хочу зробити заяву, що щойно представник прокуратури всупереч Конституції і здоровому глузду назвав мене засудженою. Я розумію, що їм суди не потрібні вже", - сказала лідер "Батькивщини".

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини