RU

Тимошенко вимагає провести повне "перезавантаження" влади

01.10.2010, 14:45
Тимошенко вимагає провести повне
02df0f1d16683c3e12113e5ecd004c3b.jpg

Тимошенко вимагає провести повне "перезавантаження" влади
Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що після сьогоднішнього рішення Конституційного Суду всі органи центральної влади України повинні бути переобрані на позачергових виборах. Про це вона заявила сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Ю.Тимошенко наголосила: "Президент України, парламент, уряд, Конституційний Суд та інші представники влади обиралися за іншою Конституцією. Вони не наділені від народу тією владою, яку собі привласнили рішенням Конституційного Суду. І тому висновок може бути тільки один: Президент, парламент, уряд - всі вони повинні бути переобрані на невідкладних президентських і парламентських виборах, які необхідно провести під ефективним моніторингом демократичної світової спільноти".

За її словами, тільки повне "перезавантаження" влади зможе повернути довіру людей до державних інститутів. "Або боремося, або не варто розраховувати на свободу і самоповагу... Я готова до боротьби, я готова до єдності з усіма, хто хоче боротися", - сказала вона.

Ю.Тимошенко не боїться того, що нові вибори привнесуть хаос. "Вибори - це відновлення справедливості, це відновлення влади народу", - сказала вона і запросила всі опозиційні сили спільно розробити механізм проведення позачергових виборів.

Нагадаємо, Конституційний Суд України повернув редакцію Конституції 1996 року. Відповідне рішення зачитав сьогодні глава Конституційного Суду Анатолій Головін. Зокрема Конституційний Суд визнав не відповідним Конституції Закон "Про внесення змін до Конституції України" N2222-IV від 8 грудня 2004 року в зв'язку з порушенням конституційної процедури його розгляду і прийняття. Цей закон N2222-IV втрачає силу з дня прийняття Конституційним Судом такого рішення, тобто з 30 вересня.

Крім того, КСУ поклав на органи державної влади обов'язок невідкладно привести свої нормативно-правові акти у відповідність до Конституції від 28 червня 1996 року в редакції, яка існувала до внесення змін від 8 грудня 2004 року.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Конституційний Суд України: добірка новин>>>
Політреформа-2004: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини