RU

Тимошенко вимагає припинити мовні провокації

24.09.2008, 10:53

БЮТ виступає за українську мову як єдину державну. Про це заявила Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко сьогодні, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів, у відповідь на звинувачення Віце-прем'єра Івана Васюника про політику подвійних стандартів у парламенті.

"Наша політична команда і я особисто були, є і залишимося борцями за державну українську мову. І ось тут поставте крапку і припиніть провокації. Закон (про держслужбу- ред.), який проголосували у першому читанні, необхідний країні, у другому читанні усе, що не відповідає ідеології нашої політичної сили, буде виправлено", - сказала Ю. Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Ю. Тимошенко відзначила, що цей Закон треба прийняти, щоб припинити хаос у країні. "Робити на цьому провокації, включаючи і засідання уряду, знаючи, що у другому читанні наша політична сила зробила публічну заяву, що єдина державна українська мова - для нас одне з основних положень діяльності нашої команди, і ще і ще повторювати це, роблячи додаткові інформаційні мотиви - це просто, щонайменше, нечесно", - відзначила глава уряду.

Нагадаємо, у понеділок глава Секретаріату Президента В. Балога назвав "чотири зради" Ю. Тимошенко, зокрема, однією з яких, на його думку, є голосування за законопроект про державну службу, який зобов'язує чиновників добре володіти російською мовою. "Таким чином, у союзі з Партією регіонів і комуністами БЮТ законодавче закріпляє новий статус російської мови як офіційної мови спілкування в органах і установах влади…", - вважає глава Секретаріату Президента.

У відповідь Ю. Тимошенко назвала заяви глави Секретаріату Президента В. Балоги провокаційними.

У свою чергу, Перший віце-прем'єр Олександр Турчинов, коментуючи зміст Закону про державну службу, відзначив, що "той, хто хоча б уміє читати українською, побачить, що норм про державність або офіційність російської мови в законі немає".

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини