RU

Тимошенко вимагає перекладача на час допиту Азарова

05.08.2011, 12:59
Тимошенко вимагає перекладача на час допиту Азарова - Фото
a6c9656fb88a05f282ea2fd4031eb19c.jpg

Тимошенко вимагає перекладача на час допиту Азарова

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко попросила перекладача на час допиту прем'єр-міністра Миколи Азарова в Печерському суді.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після того як Азаров відповів на питання прокурорів, Тимошенко звернулася із заявою до судді Родіона Кірєєву. Вона зазначила, що по законодавству судочинство повинно вестися українською мовою.

"Я не зрозуміла жодного слова", - заявила вона.

Тимошенко стала вимагати перекладача і щоб Азаров повторив все вже сказане з перекладачем.

Сторона прокуратури назвала цю вимогу умисними діями по затягуванню процесу. Зокрема, прокурор Лілія Фролова заявила, що Тимошенко вводить в оману суд, оскільки перед цим були свідки, які говорили російською, і Тимошенко не заперечувала. Крім того, Фролова нагадала, що переговори з Путіним велися російською мовою, що доводить, що Тимошенко ним володіє.

Адвокат Тимошенко Юрій Сухов заявив, що вимагати перекладача - законне право його підзахисної, передбачене КПК.

У відповідь Кірєєв указав, що свідок має право свідчити на рідній мові. "А я маю право розуміти цього унікального прем'єра?" - спитала Тимошенко. Суддя зробив їй зауваження і попросив коректно звертатися до свідка.

Кірєєв відмовився надавати перекладача, оскільки Тимошенко перед цим жодного разу не ставила питання про те, що не розуміє російської мови. "Суд вважає вашу заяву надуманою", - сказав Кірєєв. Після цього допит Азарова продовжився.

Нагадаємо, під час допиту в суді Азаров заявив, що Тимошенко підписала невигідні газові контракти з Росією, щоб будь-якою ціною перемогти на президентських виборах. "На мою думку, Тимошенко - людина абсолютно непідготовлена до роботи прем'єр-міністром, і в переговорах з таким партнером як Путін досить слабко виглядала", - наголосив глава уряду.

Микола Азаров: біографія, новини>>>
Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини