RU

Тимошенко виграла суд у Центрвиборчкому

28.12.2009, 16:05

Суд скасував попередження, яке винесла Центральна виборча комісія щодо кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко. Про це повідомив заступник керівника юридичного штабу кандидата Руслан Кирильчук.

За інформацією УНІАН, Р.Кирильчук зазначив, що постановою Київського апеляційного адміністративного суду задоволено позов кандидата у президенти Ю.Тимошенко на постанову ЦВК про оголошення їй попередження.

Він нагадав, що попередження було оголошено ніби за порушення законодавства під час зустрічі Ю.Тимошенко з громадянами в Чернігові.

"Суд встановив, що жодних порушень з боку кандидата у президенти Ю.Тимошенко не було. У зв'язку з цим суд скасував зазначену постанову ЦВК як протиправну", - зазначив Р.Кирильчук.

Нагадаємо, ЦВК за скаргою Василя Противсіха виніс попередження Ю.Тимошенко за залучення до ведення передвиборчої агітації підлеглих, службовий транспорт та інші ресурси. Отже, Центрвиборчком визнав дії кандидата у президенти, Прем'єра Ю.Тимошенко з ведення передвиборчої агітації під час робочої поїздки у Чернігові 17 грудня, неправомірними.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини