RU

Тимошенко відновлюватиме імідж України

21.01.2009, 08:15

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко запевнила, що Україна буде надійним партнером Росії і країн Європейського Союзу в питаннях постачання і транзиту газу. Про це вона заявила на спільній прес-конференції з комісаром ЄС з питань енергетики Андрісом Пієбалгсом, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

"Я ще раз хочу наголосити, що для України партнерство між Україною і ЄС є стратегією, є надзвичайно цінним складником життя України, і ми все зробимо для того, щоб імідж України, як надійного учасника всіх елементів співпраці, було відновлено, щоб Україна була дійсно надійним партнером ЄС", - заявила Прем'єр-міністр України.

Ю.Тимошенко додала, що Україна протягом 17 років здійснює транзит російського газу в Європу професіонально, без єдиної аварії, в передбачених обсягах і надалі залишатиметься надійним партнером і Росії, і ЄС.

Нагадаємо, 19 січня, голови російського ВАТ "Газпром" і українського НАК "Нафтогаз України" в присутності прем'єр-міністрів України і Росії підписали контракт купівлі-продажу російського газу на 2009-2019 рр. Сторони домовилися про те, що Україна отримає 20-відсоткову знижку на природний газ за умови збереження тарифу прокачування російського газу для європейських споживачів у 2009 році за ціною 2008 року.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини