RU

Тимошенко відмовили у новому адвокатові і заборонили "iPad"

20.04.2011, 13:10
Тимошенко відмовили у новому адвокатові і заборонили
144e131e52f9d9e6f68ebddd3bccfb41.jpg

Тимошенко відмовили у новому адвокатові і заборонили "iPad"
Лідер "Батьківщина" Юлія Тимошенко скаржиться, що слідчі Генпрокуратури сьогодні під час допиту відхилили її клопотання про залучення адвоката Сергія Власенка у справі з обвинувачення у перевищенні нею службових повноважень при підписанні "газових контрактів".

Як повідомляє офіційний сайт політика, Ю.Тимошенко уточнила: "Під час минулої зустрічі з Нечвоглодом (слідчий ГПУ, - ред.) мені дали згоду на залучення ще одного захисника пана Власенка, зараз у грубій формі мені відмовили".

Екс-прем'єр додала, що сьогодні проти неї знову була вибрана підписка про невиїзд як запобіжний захід: "У цю хвилину оголошують мені третю "підписку про невиїзд". Тепер я вже тричі невиїзна. Це ж треба так боятися. Заслаба у нас мафія".

Ю.Тимошенко додала, що проведення допиту фіксується на відеокамеру. "Допитують мене двоє слідчих - Нечвоглод і Пушкарь, ще один знімає на відео. Зараз у грубій формі забороняють мені користуватися iPad", - повідомила вона.

Лідер партії "Батьківщина" вважає безпідставним обвинувачення у перевищенні нею повноважень під час її прем’єрства: "Рік тому Янукович здав Севастополь за "дешевий газ". Ну і де дешевий газ? За "поганими" угодами було 228 доларів, зараз - 300 доларів".

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Генпрокуратура порушила щодо Ю.Тимошенко нову кримінальну справу - за газовими контрактами 2009 року. Як зазначили у ГПУ - за фактом перевищення влади і службових повноважень при укладення газових контрактів.

Крім того, Верховна Рада України створила Тимчасову слідчу комісію з газових угод із Росією щодо ознак державної зради у сфері економічної безпеки України у період роботи уряду Ю.Тимошенко.

Прем'єр-міністр Микола Азаров висловив думку, що екс-прем'єр Ю.Тимошенко у 2009 році підписала "кабальний" газовий контракт із Росією в обмін на списання боргів у $450 млн. з корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ).

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини