RU

Тимошенко відмовилася від захисту

26.07.2011, 11:53
Тимошенко відмовилася від захисту - Фото
abc7681cfb5d847b9feb5013068bf0e2.jpg

Тимошенко відмовилася від захисту
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко відмовляється від захисту на знак протесту проти дій судді, який не дає можливості її адвокатам ознайомитися з матеріалами справи і належно організувати захист. Про це вона заявила сьогодні в ході судового засідання.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, суддя Родіон Кірєєв, поновивши засідання, зачитав заяву Юлії Тимошенко, яка сьогодні вранці надійшла до канцелярії Печерського суду, про відмову від захисту.

У своїй заяві Тимошенко звернула увагу на те, що її адвокатам Миколі Сірому та Олександру Плахотнюку, так само як її попереднім захисникам, Сергію Власенку і Миколі Титаренку, не було надано розумного часу на ознайомлення з матеріалами справи.

"Я вважаю, що це закономірний, спланований, організований головуючим процес з позбавлення мене права на захист… Якщо вони (адвокати, - ред.), Сірий і Плахотнюк, залишаться в процесі, це буде легалізацією цього судилища, яким є дані збори на чолі з головуючим", - пояснила Тимошенко свою заяву в ході засідання.

Тимошенко зазначила, що це протест її та її захисників проти незаконних дій головуючого судді.

Суддя Кірєєв поцікавився, чи є періодична відмова від захисників затягуванням процесу з боку Тимошенко, а також зловживанням нею правом на захист. Тимошенко наголосила, що процес не затягує, своїм правом не зловживає і готова повернути своїх захисників Сірого і Плахотнюка, якщо їм буде надано розумний час на ознайомлення з матеріалами справи.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини