RU

Тимошенко відмовилася від адвоката Титаренка: "змусив суд"

11.07.2011, 12:26
Тимошенко відмовилася від адвоката Титаренка:
86644a377a1f25a282ef7d39a229b993.jpg

Тимошенко відмовилася від адвоката Титаренка: "змусив суд"
Юлія Тимошенко заявила відведення своєму адвокату Миколі Титаренку, який замінив на процесі Сергія Власенка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко пояснила свою відмову від захисника тим, що йому не дають знайомитися з матеріалами справи.

"Я відмовляюся від захисника Титаренка. Не тому, що він непрофесійний захисник, і не тому, що він не хоче мене захищати, а тому що ви не дали йому можливості це робити... Ще раз зазначаю, що пан Титаренко професійно і якісно виконував свої обов'язки. Ви мене змушуєте зробити крок, який нелогічний для людини, проти якої запустили машину політичних репресій… Але стаття 46 Кримінально-процесуального кодексу дає мені право відмовитися від захисника", - сказала Тимошенко.

"Він не може вести цю справу, тому що ви його позбавили можливості знайомитися з матеріалами свідомо, щоб не дати мені навіть захищатися професійно, гідно і якісно. Навіть цього права ви мене позбавили", - додала вона.

Посилаючись на КПК, Тимошенко зажадала надати їй не менше трьох діб на пошуки іншого захисника, якому, сподівається вона, все ж таки дадуть час на ознайомлення зі справою. "Я хотіла б, щоб це відбувалося публічно", - наголосила екс-прем'єр.

За її словами, КПК дає на запрошення нового захисника троє діб, причому день, коли визначаються терміни, не береться до уваги. Це означає, що у неї є час з вівторка по четвер, і справа не може бути призначена до слухання раніше п'ятниці.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини