RU

Тимошенко відмовилася розділити телеефір з Фірташем

23.01.2009, 12:19

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко відмовилася брати участь у програмі "Свобода на Інтері" у п'ятницю, 23 січня. Про це повідомила керівник прес-служби Кабінету Міністрів Марина Сорока, на яку покликаєтсья "Телекритика".

Причин відмови Прем'єра М.Сорока не назвала. Водночас, за її словами, зараз Ю.Тимошенко розглядає пропозицію щодо участі у програмі "Шустер live" на телеканалі "Україна" 23 січня.

Нагадаємо, Прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко і співвласника "Росукренерго" Дмитра Фірташа запросили у студію "Свободи на Інтері", щоб обговорити в прямому ефірі результати газових домовленостей між Україною і Росією. Як повідомляв "Інтер", Ю.Тимошенко і Д.Фірташ змогли б також поговорити про те, що принесуть "газові контракти" українській економіці.

Як відомо, Д.Фірташ в Україні відомий своїми зв'язками з газовим посередником "Росукренерго", з яким склалися складні взаємини в Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Після безлічі гучних заяв "Росукренерго" "відсторонили" від газового ринку України. Це сталося у січні, коли Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін і Ю.Тимошенко офіційно заявили, що ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України" працюватимуть прямо, без посередників у ланцюжку. Отже, компанія "Росукренерго", яка заробляла на посередницьких операціях з російським і середньоазіатським газом, залишилася поза ринком.

Про заслуги Фірташа читайте у статті "Кого "годував" Фірташ?">>>

Дмитро Фірташ: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини