RU

Тимошенко у Пшонки вручили "2,5 листа": Це повна криза жанру

13.04.2011, 15:25
Тимошенко у Пшонки вручили
8c3c1291f0edbc1415bf57375543c1b9.jpg

Тимошенко у Пшонки вручили "2,5 листа": Це повна криза жанру
Лідеру ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко пред'явили постанову про порушення щодо неї чергової кримінальної справи. Вона звинувачується у перевищенні службових повноважень за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України. Про це Ю.Тимошенко повідомила сьогодні, вийшовши із будівлі прокуратури.

"Я щойно отримала з рук пана Нечвоглода, це такий слідчий є у Генеральній прокуратурі, справу на 2,5 сторінки, вони описали, як я неправильно уклала газову угоду в 2009 році, і те, що вони мені інкримінують, - це, по суті, перевищення службових повноважень", - сказала Ю.Тимошенко, слова якої наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Можу вам сказати, що навіть обсяг цієї справи, два листи з невеликим, свідчить про повну кризу жанру", - зазначила вона.

Нагадаємо, у понеділок стало відомо, що Генпрокуратура порушила щодо Ю.Тимошенко нову кримінальну справу - за газовими контрактами 2009 року. Як зазначили у ГПУ - за фактом перевищення влади і службових повноважень при укладення газових контрактів.

Раніше Верховна Рада України створила Тимчасову слідчу комісію з газових угод із Росією щодо ознак державної зради у сфері економічної безпеки України у період роботи уряду Ю.Тимошенко.

Прем'єр-міністр Микола Азаров висловив думку, що екс-прем'єр Ю.Тимошенко у 2009 році підписала "кабальний" газовий контракт із Росією в обмін на списання боргів у $450 млн. з корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ).

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини