RU

Тимошенко і Туск зіграють у футбол

19.06.2009, 16:28

Українська і польська урядові команди планують провести футбольний матч. Капітани команд – Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск і Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко. Про це повідомили журналістам Віце-прем'єр-міністр Григорій Немиря і польський Віце-прем'єр-міністр, Міністр економіки Вальдемар Павляк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Павляк повідомив, що на засіданні комісії розглядався проект проведення футбольного матчу між представниками урядів двох країн. "Ми обговорювали питання результату цього матчу, його рекомендований результат – 4:4", - сказав він.

У свою чергу Г.Немиря уточнив: "Рекомендований, але не договірний". Він також повідомив, що проведення матчу – це пропозиція віце-прем'єр-міністрів, а його час і місце визначать капітани команд (в цьому випадку прем'єр-міністри). "Ми знаємо, що є позитивна думка прем'єр-міністрів з цього приводу", - додав він.

За словами Г.Немирі не виключено, що матч відбудеться у Києві саме під час візиту в Україну Прем'єр-міністра Польщі Дональда Туска. "Але як писали раніше про футбольні матчі – матч відбудеться за будь-якої погоди", - додав він.

Відповідаючи на питання польських журналістів, чи дійсно Ю.Тимошенко буде капітаном української команди чи доручить це будь-кому зі своїх міністрів, Г.Немиря сказав: "Юлія Тимошенко в дитинстві була капітаном дитячої футбольної команди в якій грали одні хлопчики, так що їй не вперше очолювати таку команду. Можу сказати, що у неї буде підтримка, зокрема з мого боку. Я свого часу досить професійно займався футболом в дитячій команді "Шахтар" (Донецьк), яка як ви знаєте, є володарем Кубка УЄФА", - відзначив він.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск відвідає Україну наприкінці червня – початку липня для того, щоб обговорити перебіг підготовки двох країн до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Дональд Туск: біографія і добірка новин>>>

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини