RU

Тимошенко так і не дочекалася запрошення на зустріч з Януковичем

25.10.2010, 11:15
Тимошенко так і не дочекалася запрошення на зустріч з Януковичем - Фото
a3fd014786f1fe75f66f7379f03ead43.jpg

Тимошенко так і не дочекалася запрошення на зустріч з Януковичем
Ніякого запрошення на зустріч з Президентом України Віктором Януковичем опозиція не отримувала. Про це заявила лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко (на фото) сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко наголосила: "Ці його заяви, як і всі інші заяви, які він робить з моменту свого обрання, - неправда. Це цинічно порожні повідомлення суспільству, які абсолютно не спираються на якійсь реалістичні дії. Точно так само він заявляє, що є гарантом чесних виборів... Ніяких запрошень немає, ніяких попереджень немає, а є тільки чіткі команди Януковича закручувати всі гайки і проводити фальсифікацію виборів".

Нагадаємо, минулого тижня В.Янукович на зустрічі з губернаторами пообіцяв напередодні місцевих виборів зустрітися з лідерами провідних політичних партій України. "Наступного тижня я запланував напередодні голосування такі зустрічі і з представниками більшості у парламенті, і меншості. Я хочу їх послухати і все, що можна зараз зробити, щоб створити умови згідно з чинним законодавством, ми повинні зробити", - сказав Президент.

Президент доручив губернаторам провести у регіонах зустрічі з представниками всіх політичних сил. У випадку, якщо це необхідно, зустрічі повинні бути індивідуальними. "Послухайте їх і зніміть усі питання, всі проблеми, якщо вони є", - додав він.

Ю.Тимошенко ще у вересні просила В.Януковича прийняти президію політради "Батьківщини" з інформацією про проблеми, які виникають при підготовці місцевих виборів з вини влади. Тоді ж глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін повідомив, що В.Янукович готовий провести таку зустріч.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>
Місцеві вибори – 2010: добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини