RU

Тимошенко та Меркель обговорили конфлікт на Кавказі

29.08.2008, 12:39

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко провела телефонну розмову з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Під час розмови обговорювалося питання регіональної безпеки у контексті військового конфлікту на Південному Кавказі та питання європейської і євроатлантичної інтеграції України.

Як повідомляє урядова прес-служба, сторони висловили загальну підтримку суверенітетові та територіальній цілісності Грузії. Зокрема, Ю. Тимошенко підтримала План врегулювання конфлікту, схвалений Європейським Союзом. "Україна хоче бути конструктивною частиною зусиль Європейського Союзу", - зазначила Ю. Тимошенко. За її словами, "сьогодні всім конче потрібна адекватна реакція на нові виклики".

Водночас, А. Меркель наголосила на важливості уникнення ескалації напруги і неприпустимості кроків, які можуть стати приводом для односторонніх непередбачених дій. "В умовах зростаючих загроз для регіональної безпеки, збереження політичної стабільності має стати пріоритетом для України. Це є передумовою подальших кроків на шляху інтеграції", - зауважила Канцлер Німеччини.

Нагадаємо, раніше Ю. Тимошенко заявила, що в російсько-грузинському конфлікті Україна має дотримуватися миротворчої політики.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніше про конфлікти на грузинському кордоні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини